Doradztwo

Nasi menedżery firmy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania,obliczyć koszty usług i stworzyć indywidualną ofertę.

O firmie

TOR-Industries - międzynarodowa marka, zarejestrowana w Polsce. Firma powstała w 2013 roku i  połączyła  niektóre produkcje w sferze urządzeń dźwignicowych, sprzętu magazynowego, transportu bliskiego oraz osprzętu dodatkowego.  Początkowo celem było stworzenie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów dostosowanych do lokalnych rynków . 

Wykonując pełną kontrolę jakości, TOR jest motywowany regularnym rozwojem asortymentu wytwarzanych produktów, stworzeniem konkurencyjnej ceny i dostosowanie do wymagań klientów. Najważniejszą wartością naszej firmy jest łatwość i przejrzystość stosunków między klientem a TOR, a także staramy się wzmocnić i rozwijać ich.

W naszej ofercie znajdziesz krajowy sprzęt najwyższej jakości który gwarantuje stabilną i bez awaryjną pracę takimi narzędziami jak na przykład urządzenia dźwignicowe. Nasz sprzęt magazynowy z pewnością usprawni wydajność oraz szybkość pracy w niejednym magazynie oraz warsztacie przez swoje liczne udogodnienia które są ich największym atrybutem.

Polecane przedmioty