Bez VAT Z VAT

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Bloki montażowe

Bloki montażowe to jedne z podstawowych elementów, które wchodzą w skład kategorii olinowania dostępnej w asortymencie Tor Industries. Precyzyjne bloki montażowe to nieodłączne wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego i warsztatu. Cechują się wysoką jakością, dużą dokładnością wykonania oraz korzystną ceną.

Precyzyjne bloki montażowe to niezwykle ważne narzędzie, które pozwala na utrzymanie odpowiedniej pozycji elementów podczas montażu, a także gwarantuje stabilność i precyzję pracy. W zależności od potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac, można wybierać spośród różnych rodzajów bloków montażowych.

Wybór odpowiednich bloków montażowych jest kluczowy dla zapewnienia wysokiej jakości usług oraz efektywności pracy. Dlatego warto zainwestować w precyzyjne bloki montażowe, które będą spełniać oczekiwania oraz potrzeby danego zakładu produkcyjnego czy warsztatu.

W naszym asortymencie znajdują się:

- bloki montażowe jednowalcowe HOG(L) – są najbardziej podstawowym rodzajem bloków montażowych. Ich główną cechą jest posiadanie jednego wałka, który umożliwia utrzymanie elementów w odpowiedniej pozycji podczas montażu,

- bloki montażowe wielowalcowe HOG – charakteryzują się obecnością większej liczby wałków, co pozwala na jednoczesne utrzymanie kilku elementów podczas montażu,

- bloki montażowe podporowe – pełnią funkcję dodatkowego wsparcia dla elementów montowanych. Są one stosowane w sytuacjach, gdy konieczne jest utrzymanie elementów w określonej pozycji lub pod określonym kątem.

Oferujemy wersje z hakiem i z oczkiem. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie charakteryzuje się różnymi parametrami, jeśli chodzi o udźwig, liczbę rolek, długość liny czy masą. Dlatego też z pewnością łatwo dobierzesz odpowiednie bloki montażowe do swojego przedsiębiorstwa. 

Oczywiście wszystkie dostępne bloki spełniają wymagania jakościowe Dyrektywy 2006/42/EC. Są bezpieczne i łatwe w obsłudze oraz montażu. Z całą pewnością sprawdzą się w większości zakładów przemysłowych. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą bloków montażowych, a także innych przedmiotów z kategorii olinowania dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!