Bez VAT Z VAT

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Żurawie warsztatowe

Żurawie warsztatowe przejezdne hydrauliczne to sprzęt wygodny w obsłudze i ewentualnej naprawie.

Żurawie przejezdne znajdują zastosowanie m.in. przy takich pracach jak:

  • przenoszenie konstrukcji stalowych;
  • przemieszczanie materiałów budowlanych;
  • przewóz ładunków różnego typu, w tym ładunków o niestandardowych wymiarach.

Żuraw warsztatowy hydrauliczny, będący często częścią podstawowego wyposażenia warsztatów i magazynów, wyróżnia się niewielkim ciężarem oraz możliwością udźwigu ładunku o wadze wynoszącej do kilku ton i szerokości sięgającej kilku metrów. Z kolei wysokość podnoszenia wynosi ponad 2 metry.

Żurawie przejezdne do warsztatu

Oferowane przez nas żurawie przejezdne będą niezawodną pomocą w wykonywanych pracach. To bezpieczny, ekonomiczny i wydajny sprzęt o wszechstronnych możliwościach wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Stacjonarne dźwigi w pewnych sytuacjach mogą stanowić atrakcyjną alternatywę dla podobnych urządzeń, np. wózków jezdnych suwnicowych. Ponadto żurawie przejezdne w porównaniu z innymi maszynami o zbliżonym zakresie działania wyróżniają się konkurencyjną ceną.

 

Zależy nam na tym, by móc zaoferować klientom atrakcyjną cenę bez obniżania jakości. Wszystkie nasze produkty przechodzą drobiazgowe kontrole jakości i posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające zgodność parametrów technicznych z aktualnymi normami. Żurawie warsztatowe nie są pod tym względem wyjątkiem, a na uwagę zasługuje ich wytrzymała konstrukcja oraz zadowalająca szybkość podnoszenia i przemieszczania ładunków. Co ważne, żuraw przejezdny nie wymaga podłączenia do zasilania, dlatego może być stosowany właściwie w dowolnym miejscu, w przeciwieństwie do np. wciągarek elektrycznych.

 

Warto też podkreślić, że obsługa żurawia hydraulicznego nie sprawia większych problemów, więc jest to urządzenie odpowiednie nie tylko do przedsiębiorstwa, ale także do domowego warsztatu. Poza tym duży atut żurawia stanowi mobilność – sprzęt wraz z zamocowanym ładunkiem można łatwo przesunąć, ponieważ jego konstrukcja opiera się na kilku solidnych kółkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.