Bez VAT Z VAT

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-20 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki

W kategorii podnośniki znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu do podnoszenia ładunków. Wszystkie podnośniki dostępne w naszej ofercie sprawdzą się w środowiskach produkcyjnych, budowlanych, magazynowych i nie tylko. Posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i spełniają wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa stawiane przez urzędy. Korzystając z naszego asortymentu, poszerzą Państwo flotę urządzeń w swoim przedsiębiorstwie o nowoczesne rozwiązania i sprzęt zapewniający bezawaryjną pracę.

Oferta podnośników i akcesoriów podnośnikowych

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór podnośników, które sprawdzą się na placach budowy, w zakładach produkcyjnych i mechanicznych, magazynach i nie tylko. To wysokiej jakości urządzenia, które zagwarantują niezawodną pracę i bezpieczeństwo pracowników. Co znajdą Państwo w naszej ofercie? To między innymi:

 - podnośniki kolejowe korbowe,

 - podnośniki farmerskie,

 - podnośniki hydrauliczne,

 - podnośniki hydrauliczne butelkowe.

Oferowany przez nas sprzęt sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających miejscach. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu niewielkie podnośniki przenoszące kilkanaście kilogramów aż do urządzeń o udźwigu kilkudziesięciu ton. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!