Bez VAT Z VAT

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Elektryczne Wagi

Elektryczne wagi w znaczący sposób pomagają usprawnić prace magazynowe, przeładunkowe, logistyczne czy warsztatowe. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości elektryczne wagi hakowe lub platformowe. Maksymalny udźwig oferowanych przez nas elektrycznych wag hakowych to aż 10000 kilogramów, a platformowych – 1000 kilogramów.

Elektryczne wagi hakowe

W przypadku elektronicznych wag hakowych każdy ważony element zostaje umieszczony na stalowym haku, który posiada zabezpieczenie chroniące przed wyślizgnięciem się przedmiotu. Ważną zaletą tego typu urządzeń jest wyraźny wyświetlacz, umożliwiający bezproblemowe sprawdzenie odczytu nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach (elektroniczne wagi hakowe działają prawidłowo też przy ujemnych temperaturach, do -20 stopni Celsjusza).

Co interesujące, nasze wagi hakowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w miejscach bez dostępu do prądu. Wszystko za sprawą wbudowanego zasilania akumulatorowego. Na komfort pracy ma także wpływ dołączony do zestawu pilot, pozwalający na sterowanie elektryczną wagą hakową z odległości nawet 50 metrów. Operatorzy są więc w stanie wykonywać swoje obowiązki nie tylko szybko i wygodnie, ale również bezpiecznie, bez konieczności podchodzenia do zawieszonego na haku kilkutonowego ciężaru. Jedynie u nas elektroniczne wagi hakowe z wieloma funkcjami i w najniższych cenach!

Elektroniczne wagi platformowe

Dodatkowo nasza oferta obejmuje niezawodne urządzenia platformowe do ważenia – możemy zaproponować wagi elektroniczne o szerokim zakresie udźwigu. Jest to sprzęt wygodny i łatwy w obsłudze, dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i dokładne pomiary ciężaru ładunku. Elektroniczne wagi z platformą można ustawić w dowolnym miejscu, przy czym należy pamiętać, że takie urządzenia wymagają zasilania elektrycznego. Ponadto cennym atutem tego typu wag są regulowane podpory, na podkreślenie zasługuje także ich precyzja – margines błędu w modelu o udźwigu 1000 kg wynosi zaledwie 0,2 kg.

Proponujemy wykorzystanie wag elektronicznych w magazynach, zakładach przemysłowych oraz firmach zajmujących się logistyką czy gastronomią. Waga elektryczna jest też niezastąpiona w sklepach, hurtowniach i gospodarstwach rolnych o różnym profilu produkcji. Platformy do ważenia to uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się równie dobrze w małych i dużych przedsiębiorstwach – towar można układać na wadze ręcznie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by proces ten odbywał się za pomocą wciągarek albo wózków paletowych.

Elektroniczne wagi o potwierdzonej jakości

Zachęcamy do wyboru i zakupu naszych solidnych i niezawodnych wag elektrycznych – zarówno modeli hakowych, jak i platformowych. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów i kontrola każdego etapu produkcji gwarantują, że wszystkie sprzedawane przez nas wagi elektroniczne są bardzo funkcjonalne i przygotowane do długiej eksploatacji.

Polecamy również nasze inne urządzenia do ważenia, w tym np. wózki paletowe ręczne – niektóre modele zostały wyposażone nie tylko w wagę, ale też niewielką, praktyczną drukarkę. Przed zakupem zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, które rozwiązanie byłoby najlepiej dopasowane do potrzeb danej działalności.