Bez VAT Z VAT

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Farmerskie

Podnośniki farmerskie do podnoszenia maszyn rolniczych i innych ciężkich ładunków

Podnośniki farmerskie (lewarki) służą do podnoszenia ciężarów, w tym pojazdów z wysoko zawieszonym podwoziem oraz maszyn rolniczych. Podnośnik farmerski może być też używany do wciągania lin i jako zacisk. Tego typu urządzenie przydaje się więc zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i domowym. Ponadto jest niezastąpione na placu budowy oraz podczas podróży samochodem, gdy auto np. utknie w błocie. Z tego powodu podnośniki farmerskie często stanowią wyposażenie wypraw off-roadowych.

 

Co ważne, z takich podnośników można korzystać w różnych warunkach, także ekstremalnych. Sprawdzą się na dowolnym rodzaju podłoża i zmieszczą się nawet w bagażniku samochodowym. Chociaż lewarek farmerski waży zaledwie kilkanaście kilogramów, za jego pomocą możliwe jest podniesienie nawet kilkutonowego ładunku na wysokość ponad 1 metra.

 

Cały proces przebiega szybko oraz bezpiecznie. Lewarków farmerskich mogą używać nie tylko profesjonaliści (np. mechanicy), ale też amatorzy, którzy takiego sprzętu potrzebują jedynie doraźnie, w kryzysowych sytuacjach.

Atuty podnośników farmerskich

Zakupione u nas podnośniki farmerskie na pewno posłużą przez dłuższy czas, pracując bezawaryjnie i zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ nasz asortyment obejmuje tylko trwałe, niezawodne lewarki o doskonałych parametrach technicznych. Dodatkowo jednym z naszych priorytetów jest zagwarantowanie konkurencyjnych cen. Wszystkie oferowane podnośniki farmerskie wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, poza tym wyróżniają się solidną, przemyślaną konstrukcją oraz funkcjonalnością i łatwością użytkowania.

 

W sprzedaży posiadamy podnośniki farmerskie o różnej wielkości, dzięki czemu bez problemu można u nas zakupić model odpowiadający potrzebom danego przedsiębiorstwa lub gospodarstwa. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi rodzajami podnośników, np. podnośnikami butelkowymi, idealnymi do warsztatów samochodowych. Lewarki farmerskie nadają się do doraźnych napraw, natomiast w przypadku prac warsztatowych i prowadzonych na szerszą skalę remontów lepiej sprawdzi się podnośnik hydrauliczny.