Wózki paletowe

Wózek hydrauliczny paletowy jest ręcznym mechanizmem służącym do transportu ładunku, który znajduje się na palecie. Wózki paletowe znajdują zastosowanie zarówno w produkcji i logistyce, jak i w sferze domowej. Urządzenie zapewnia: niezawodność i komfort pracy, proste zarządzanie, łatwość w użytkowaniu.

Takie wózki składają się z następujących podstawowych jednostek: napędu hydraulicznego, metalowej ramy z kołami, dźwigni sterującej i wideł. Widły są podnoszone za pomocą pokrętła sterującego, które napędza przyłączone do nich urządzenie hydrauliczne.

Stosowanie wózków paletowych

Wózki paletowe, nazywane też podnośnikami paletowymi, przeznaczone są głównie do wspomagania pracy w magazynach i centrach handlowych. Ze względu na swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzą się również w mniejszych sklepach oraz zakładach przemysłowych np. na halach produkcyjnych. Z ich pomocą można szybko, wygodnie i bezpiecznie przenosić towary znajdujące się na paletach.

Wykorzystanie wózków paletowych wpływa pozytywnie na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz minimalizuje ryzyko urazów wynikające z dźwigania ciężkich ładunków.

Poszczególne wózki paletowe mogą różnić się rodzajem napędu: obok modeli ręcznych dostępne są też wózki paletowe elektryczne przystosowane do bardziej natężonej pracy i intensywnej eksploatacji.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i wydajne wózki paletowe uwzględniające różne potrzeby Klientów. Szybko zauważą Państwo efekty ich stosowania w postaci: szybszego przewożenia towarów, lepszego zabezpieczenienia ładunku na palecie przed uszkodzeniem, bardziej efektywnej pracy. Przy dobrym dopasowaniu udźwigu podnośnika paletowego do wielkości ładunku powinien on zawsze działać sprawnie i wydajnie.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, który model paleciaka będzie najbardziej odpowiadał potrzebom Waszego przedsiębiorstwa, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze wózka paletowego.

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-20 z 98 pozycji

Aktywne filtry