BLOG

Cover Image

Jakie wyróżniamy rodzaje paleciaków elektrycznych i jaką prędkość mogą osiągnąć?

Dużym atutem elektrycznych wózków paletowych jest to, że występują w kilku rodzajach. Dzięki temu można wybrać urządzenie, które w największym stopniu sprawdzi się w pracach przeładunkowych, produkcyjnych i magazynowych w konkretnych okolicznościach.

Więcej

Cover Image

Czy w warsztacie samochodowym jest potrzebny paleciak?

Warsztat samochodowy to miejsce, w którym z całą pewnością można znaleźć setki narzędzi. Mechanicy korzystają z nich, aby uczynić swoją pracę możliwie jak najprostszą, a zarazem precyzyjną. Warto zastanowić się, czy urządzenie, jakim jest paleciak lub inny pojazd do przewozu ciężkich przedmiotów, lub towarów, znajdzie zastosowanie w warsztacie samochodowym.

Więcej

Cover Image

Jaki podnośnik paletowy wybrać do kompletacji zamówień?

Praca na magazynie bardzo często wiąże się z obowiązkiem bliskiego transportowania ładunków i kompletacją zamówień. Tego rodzaju zadanie warto sobie ułatwić poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi. W tym celu powinniście zapewnić sobie urządzenie, które zwiększy wygodę, a także będzie odpowiednio przystosowane do przewożonych towarów. W zależności od branży, w której się obracamy bardzo przydatne mogą się okazać wózki paletowe z długimi i szerokimi widłami.

Więcej

Cover Image

Jaki wózek paletowy wybrać do małego magazynu?

Jeśli macie Państwo magazyn, do którego regularnie docierają dostawy, a przemieszczanie towaru na hali jest codziennością w Waszym miejscu pracy, z całą pewnością powinniście być zainteresowani korzystaniem z wózków paletowych. To popularne rozwiązanie od lata pomaga w bliskim transporcie różnego rodzaju ładunków. Wózki paletowe przyczyniają się do dbania o zdrowie pracowników, a także o ich bezpieczeństwo.

Więcej

Cover Image

Jakie parametry techniczne powinien posiadać paleciak do dużej hali produkcyjnej?

Praca na dużej hali produkcyjnej musi przebiegać w bardzo dobrze skoordynowany i bezpieczny sposób. Wykorzystywane na niej narzędzia z całą pewnością przekładają się na efektywność wykonywanych zadań. Powinny być one dobrze dopasowane do środowiska, w którym się znajdują, ponieważ mogą znacząco wpłynąć na ograniczenie możliwości pracowników.

Więcej

Cover Image

Stoły podnośne w pracach warsztatowych

Stoły podnośne wykorzystywane w warsztatach posiadają szereg charakterystycznych cech - zastosowane w nich komponenty umożliwiają m.in. regulację wysokości czy unieruchamianie określonych przedmiotów i materiałów.

Więcej