Bez VAT Z VAT

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-20 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Elektryczny Wózek Paletowy...

Elektryczny Wózek Paletowy PPT 20H

Cena 5 113,82 zł
lion
Wózek paletowy elektryczny...

Wózek paletowy elektryczny CBD15 udźwig:1500kg

Cena 4 873,98 zł
lion
Elektryczny Wózek Paletowy...

Elektryczny Wózek Paletowy PPT 18H

Cena 5 117,89 zł
lion

Elektryczne

Wózki paletowe elektryczne

Wózki paletowe elektryczne zapewniają łatwy i bezpieczny transport różnego rodzaju ładunków. Wózki paletowe przeznaczone są głównie do lekkich i średnio intensywnych zadań. Elektryczny napęd eliminuje użycie siły podczas ciągnięcia wózka paletowego z towarem. 

Oferowane przez TOR-Industries wózki paletowe elektryczne wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami - posiadają niezbędne certyfikaty i Deklaracje Zgodności WE.

Nasze produkty są kontrolowane na każdym etapie produkcji oraz posiadają certyfikaty ISO 9001:2008.

Elektryczny wózek paletowy do magazynu i nie tylko

Elektryczne wózki paletowe są dużym wsparciem dla pracy w zakładach przemysłowych i magazynach. To solidny i niezawodny sprzęt przystosowany do pracy nawet w trudnych warunkach. Automatyzacja pracy dzięki wykorzystaniu elektrycznych wózków paletowych przynosi szybko zauważalne efekty: zwiększoną wydajność, większe tempo, wyższy poziom bezpieczeństwa personelu firmy, niższe koszty pracy. Takie wyposażenie czyni firmę bardziej konkurencyjną na dzisiejszym coraz bardziej wymagającym rynku.

Dzięki elektrycznym wózkom paletowym można ograniczyć do minimum liczbę zatrudnianego personelu np. na magazynie. Najtrudniejsze i najbardziej wymagające prace, związane choćby z załadunkiem i rozładunkiem towarów, wykonywane są przez wózki. Ich obsługa jest łatwa i intuicyjna. Gwarantujemy również ich bezpieczne użytkowanie.

Jesteśmy pewni, że w ofercie TOR-Industries znajdą Państwo modele wózków elektrycznych odpowiadające Waszym indywidualnym potrzebom jeśli chodzi o wielkość udźwigu czy wagę urządzenia. Podobnie jak nasze inne produkty wózki objęte są gwarancją producenta.

Poza modelami elektrycznymi w naszej ofercie znajdują się również m.in. funkcjonalne wózki paletowe ręczne służące do wykonywania mniej wymagających prac.