Facebook Pixel

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Platformy transportowe

Oferujemy zestawy rolek transportowych składający się z platformy jezdnej KRA 4-6-8 oraz podwozia transportowego. Maksymalny udźwig takiego zestawu wynosi 12 ton.
Rolki transportowe umożliwiają łatwy i bezpieczny transport ciężkich przedmiotów. Dzięki zastosowaniu rolek z bieżnikiem poliuretanowym zarówno transportowana maszyna, jak i podłoga nie ulega zniszczeniu.

Niezawodny sprzęt do warsztatu

Platformy transportowe przeznaczone są do stosowania w warsztatach oraz w innych miejscach, gdzie jest twarda powierzchnia. Wózki te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla pracy dźwigów. Warto również wspomnieć o łatwym i wygodnym użytkowaniu tych urządzeń oraz najwyższej jakości materiałów, z jakich ślą produkowane. Na nich niezawodności i funkcjonalności można polegać niezależnie od sytuacji.

Elementem wyposażenia naszych platform transportowych są m.in. solidne koła pokryte oponami, które neutralizują oddziaływanie urządzenia na podłoże i pełnią ważną funkcję amortyzującą.

Przy wyborze platformy transportowej warto zwrócić uwagę na takie jej parametry jak: nośność, długość i szerokość, wysokość oraz natężenie pracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu fachowym i życzliwym doradztwem.

W naszym sklepie zaopatrzyć się można również w funkcjonalne i wygodne rączki do platform transportowych.

Zapewniamy bezpieczne zakupy oraz szybką dostawę każdego zamówionego urządzenia.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą wózków paletowych TOR-Industries. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt do magazynów i warsztatów oraz urządzenia dźwignicowe z gwarancją producenta.