Bez VAT Z VAT

Oferta

Oferta firmy TOR-Industries

Kompleksowa oferta firmy TOR-Industries obejmuje niezawodne urządzenia i wyposażenie uławiające codzienną pracę w zakładach produkcyjnych, warsztatach, magazynach, firmach spedycyjnych czy na placach budowy. Poza sprzętem ofertujemy też dodatkowy osprzęt i akcesoria potrzebne do ich eksploatacji np. części do wózków paletowych czy wózki jezdne do wciągarek.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE oraz dwuletnią gwarancję producenta. W naszych fabrykach wdrożyliśmy również standardy ISO 9001: 2008.

Niezwodne wyposażenie magazynów i warsztatów

Sztandarowym produktem naszej firmy są wózki magazynowe: oferujemy m.in. modele o różnej długości wideł i różnym rodzaju kół. Nasz asortyment obejmuje niezawodne wózki paletowe ręczne oraz o napędzie elektrycznym. Bogaty wybór precyzyjnego sprzętu o zróżnicowanych parametrach technicznych zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów naszego sklepu.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktów dostępnych w poszczególnych kategoriach. Więcej szczegółów technicznych można znaleźć również w naszych katalogach ze sprzętem dźwignicowym i magazynowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wszystkim Klientom życzymy udanych zakupów firmie TOR-Industries.