Bez VAT Z VAT

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki kolejowe korbowe

Podnośniki kolejowe korbowe umożliwiają przesuwanie oraz podnoszenie ciężkiego ładunku przy użyciu minimalnej siły. Urządzenia z tej grupy podnośników wyróżniają się solidną konstrukcją i łatwością obsługi, poza tym praca z nimi jest w pełni bezpieczna. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty potwierdzające, że podczas produkcji zastosowano metody i materiały spełniające aktualne wymogi techniczne.

 

Lewar kolejowy doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach oraz świetnie radzi sobie w trakcie napraw maszyn przemysłowych, kolejowych czy transportowych. Chociaż podnośnik kolejowy waży zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów, można za jego pomocą unieść ładunek o wadze przekraczającej 20 ton. Dla porównania lewarki farmerskie są w stanie podnieść przedmiot ważący 3 tony.

Lewar kolejowy do pracy w terenie

Największym atutem podnośników kolejowych jest ich niewielki rozmiar, przy jednoczesnych ogromnych zakresach udźwigu. W związku z tym takie urządzenia często są wykorzystywane podczas remontów przeprowadzanych w terenie. W tym kontekście ważną kwestię stanowi również w pełni ręczna obsługa – lewar działa bez żadnego źródła zasilania. Ponadto podnośnik kolejowy korbowy wyposażony jest w mechanizm umożliwiający dźwiganie ładunku bez konieczności wykonywania pełnego obrotu korbą, co także zwiększa efektywność pracy.