Bez VAT Z VAT

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyty

Chwytak jest wyspecjalizowanym urządzeniem podnoszącym, służącym do mocowania, podnoszenia i przenoszenia ładunków za pomocą dźwigu. Standardowe urządzenie konstrukcja zawiera obudowę i uchwyt, który działa z siłą, która jest proporcjonalna do wagi zatrzymanych towarów. Z tego powodu przechwycony ładunek nie może się poruszać w płaszczyźnie poziomej.

Korpus produktu ma metalową platformę, która zapewnia montaż uniesionego ładunku w pozycji pionowej. Wiele produktów ma okrągły otwór w elemencie mocującym, który zapewnia mocowanie ładunku. Prosta konstrukcja chwytaka do deskowania sprawia, że ​​jest niezawodny w działaniu.

Polecamy Państwa uwadze dostępne w naszym sklepie uchwyty klamrowe i uchwyty magnetyczne.

Uchwyty do blach: szczegóły oferty

Wśród oferowanych w tej kategorii produktów znajdują się również uchwyty bo blach do wykorzystania przy transporcie. Dobrej jakości uchwyty do blach umożliwiają bezpieczne i wygodne przewożenie blach oraz ładunków o podobnym do blach kształcie. Oferowane przez nas funkcjonalne rozwiązania ułatwiają przemieszczanie blach zarówno pionowo, jak i poziomo. Dzięki zastosowaniu uchwytów do blach łatwiejsza jest również manipulacja przewożonym ładunkiem. Wybór naszych produktów to gwarancja bezpiecznej pracy oraz łatwej i wygodnej obsługi. To bardzo solidne artykuły z gwarancją producenta, przystosowane do wielokrotnego użytku.

Mechaniczne chwytaki do blach TOR-Industries spełniają wszystkie wymogi jakościowe dotyczące tego rodzaju produktów, posiadają też certyfikaty CE. W sprzedaży mamy modele chwytaków do blach o różnej masie i grubości.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opisami. Jeśli poszukują Państwo bezpiecznych, sprawdzonych rozwiązań do transportu płaskich materiałów, znajdziecie je w naszej ofercie. W naszym sklepie można szybko i wygodnie zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne artykuły.