Bez VAT Z VAT

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki hydrauliczne butelkowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podnośników hydraulicznych butelkowych (lewarków samochodowych) produkowanych przez TOR-Industries. Stanowią one doskonałe uzupełnienie podstawowego wyposażenia warsztatu i serwisu samochodowego czy placu budowy. W naszym asortymencie dostępne są podnośniki o różnych parametrach technicznych (w tym udźwigu 10-30 ton), dzięki czemu łatwo znajdą Państwo model odpowiadający Waszym potrzebom.

Zalety podnośników hydraulicznych butelkowych

Atutami oferowanych podnośników hydraulicznych butelkowych są: niewielka waga i kompaktowa, poręczna konstrukcja. Świetnie sprawdzają się przy pracy z samochodami osobowymi, ciężarowymi czy busami. Praca z tym sprzętem i jego podnoszenie nie nastręczają żadnych trudności, można go również łatwo przechowywać, gdy akurat nie jest w użytku. W sprzedaży posiadamy wyłącznie bezpieczne, kompleksowo przetestowane urządzenia o bezawaryjnym działaniu i możliwości długiej eksploatacji. O ich jakości i niezawodności przekonało się już wielu dotychczasowych Klientów firmy TOR-Industries. Wszystkie nasze podnośniki hydrauliczne objęte są gwarancją producenta.

Podnośniki butelkowe

Oferowane przez nas podnośniki butelkowe to nieskomplikowane i łatwe w obsłudze urządzenia. Podnośnikami można sterować ręcznie za pomocą dźwigni lub za pośrednictwem kompresora, co znacznie przyspiesza i ułatwia użytkowanie. Podnośniki butelkowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w mechanice samochodowej, a także wszędzie tam, gdzie wykonywana praca wymaga sprawnego unoszenia ciężarów na określoną wysokość. Oferowane przez nas podnośniki butelkowe przeznaczone są do intensywnego i profesjonalnego użytku w najbardziej wymagających warunkach. Ich kompaktowa budowa sprawia, że są podstawowym elementem wyposażenia serwisów oraz warsztatów samochodowych.

Atutem oferowanych przez nas produktów są również ich przystępne ceny oraz szybka dostawa. Wśród innych dostępnych w naszym asortymencie podnośników są również podnośniki kolejowe korbowe o solidnej konstrukcji.