Facebook Pixel

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-20 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki koszowe

Podnośniki koszowe są bardzo popularnymi urządzeniami dźwignicowymi, niezbędnymi wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonywanie prac na dużych wysokościach. Tego typu dźwignice składają się z ruchomego podestu, który może być podniesiony na kilkanaście metrów. Z kolei jego udźwig wynosi – w zależności od modelu – od ok. 100 do 500 kg, dzięki czemu wewnątrz konstrukcji zmieści się jednocześnie nawet kilku pracowników.

Oferowane przez nas podnośniki z koszami wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz płynnym podnoszeniem i opuszczaniem. Konstrukcja jest lekka i kompaktowa, a zarazem stabilna i bezpieczna. W asortymencie mamy modele o różnych parametrach, wszystkie jednak charakteryzują się doskonałą jakością. Zapewniamy też konkurencyjne ceny i gwarancję producenta.

Podnośniki nożycowe i teleskopowe

Można u nas zamówić zarówno podnośniki nożycowe, jak i teleskopowe. Pierwsze z nich świetnie sprawdzają się zwłaszcza w magazynach wysokiego składowania oraz podczas przeprowadzania wszelkich robót montażowych i instalacyjnych. Natomiast drugie są niezastąpione szczególnie w trakcie wykonywania prac na zewnątrz – długie ramię umożliwia dotarcie do punktów na sporych wysokościach, z możliwością ominięcia przeszkody znajdującej się na ziemi. Tego typu dźwignice często są więc wykorzystywane np. do zakładania reklam wielkopowierzchniowych czy naprawiania linii wysokiego napięcia.

Podnośniki koszowe znalazły zastosowanie przede wszystkim w przemyśle budowlanym. Ponadto takie urządzenia stanowią wyposażenie fabryk i hal produkcyjnych, a także firm reklamowych i działających w obszarze eventowo-filmowym. Obok paleciaków elektrycznych są też najważniejszymi dźwignicami w magazynach oraz centrach logistycznych.