Facebook Pixel

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki hydrauliczne butelkowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podnośników hydraulicznych butelkowych (lewarków samochodowych) produkowanych przez TOR-Industries. Stanowią one doskonałe uzupełnienie podstawowego wyposażenia warsztatu i serwisu samochodowego czy placu budowy. W naszym asortymencie dostępne są podnośniki o różnych parametrach technicznych (w tym udźwigu 10-30 ton), dzięki czemu łatwo znajdą Państwo model odpowiadający Waszym potrzebom.

Atutami oferowanych podnośników hydraulicznych butelkowych są: niewielka waga i kompaktowa, poręczna konstrukcja. Świetnie sprawdzają się przy pracy z samochodami osobowymi, ciężarowymi czy busami. Praca z tym sprzętem i jego podnoszenie nie nastręczają żadnych trudności, można go również łatwo przechowywać, gdy akurat nie jest w użytku.        

W sprzedaży posiadamy wyłącznie bezpieczne, kompleksowo przetestowane urządzenia o bezawaryjnym działaniu i możliwości długiej eksploatacji. O ich jakości i niezawodności przekonało się już wielu dotychczasowych Klientów firmy TOR-Industries. Wszystkie nasze podnośniki hydrauliczne objęte są gwarancją producenta.

Atutem oferowanych przez nas produktów są również ich przystępne ceny oraz szybka dostawa.

Wśród innych dostępnych w naszym asortymencie podnośników są również podnośniki kolejowe korbowe o solidnej konstrukcji.