Facebook Pixel

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Elektryczne wagi

Elektryczne wagi w znaczący sposób pomagają usprawnić prace magazynowe, przeładunkowe, logistyczne czy warsztatowe. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości, atestowane elektryczne wagi hakowe lub platformowe. Maksymalny udźwig oferowanych przez nas elektrycznych wag hakowych to aż 10000 kilogramów, a platformowych – 500 kilogramów.

Elektryczne wagi hakowe

W przypadku elektronicznych wag hakowych każdy ważony element zostaje umieszczony na stalowym haku, który posiada zabezpieczenie chroniące przed wyślizgnięciem się przedmiotu. Kolejną zaletą urządzenia jest wyraźny i czytelny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach wyświetlacz, który pozwala bez problemu sprawdzić odczyt.

 

Co interesujące, nasze wagi hakowe mogą być również z powodzeniem wykorzystywane w miejscach bez dostępu do prądu. Wszystko za sprawą wbudowanego zasilania akumulatorowego. Na komfort pracy ma także wpływ dołączony do zestawu pilot pozwalający na sterowanie elektryczną wagą hakową z odległości nawet 50 metrów. Tylko w naszym sklepie wagi elektryczne wagi hakowe w najniższych cenach!

Elektroniczne wagi platformowe

Dodatkowo nasza oferta obejmuje niezawodne urządzenia platformowe do ważenia. Główne atuty tych produktów to szeroki zakres ważenia oraz wygodne użytkowanie. Możemy zaproponować wagi elektroniczne o różnym udźwigu. Jest to sprzęt wygodny i łatwy w obsłudze, dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i w miarę dokładne pomiary ciężaru ładunku. Proponujemy wykorzystanie wag elektronicznych w magazynach, zakładach przemysłowych oraz firmach zajmujących się logistyką czy gastronomią. Waga elektryczna jest też niezastąpiona w sklepach, hurtowniach i gospodarstwach rolnych o różnym profilu produkcji.

Elektroniczne wagi o potwierdzonej jakości

Zachęcamy do wyboru i zakupu naszych solidnych i niezawodnych wag elektrycznych: zarówno modeli hakowych, jak i platformowych. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów i kontrola każdego etapu produkcji gwarantuje, że wszystkie nasze wagi elektroniczne są bardzo funkcjonalne i przygotowane do długiej eksploatacji.

 

Polecamy również nasze inne urządzenia do ważenia, w tym np. wózki paletowe ręczne – niektóre modele zostały wyposażone nie tylko w wagę, ale też niewielką, praktyczną drukarkę. Nasi specjaliści chętnie doradzą, które rozwiązanie byłoby najlepiej dopasowane do potrzeb danej działalności.