Elektryczne Wagi

Elektryczne wagi hakowe i platformowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości, atestowane elektryczne wagi, w tym elektryczne wagi hakowe. Są one szczególnie przydatne w przypadku konieczności ważenia dużych i ciężkich ładunków. Maksymalny udźwig oferowanych przez nas elektrycznych wag hakowych to aż 5000 kilogramów. Każdy ważony przedmiot zostaje umieszczony na stalowym haku, który dodatkowo posiada zabezpieczenie chroniące przed wyślizgnięciem się przedmiotu.

Dodatkową zaletą oferowanych przez nas elektrycznych wag hakowych jest wyraźny i czytelny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach wyświetlacz, który pozwala bez problemu sprawdzić odczyt urządzenia.

Co interesujące, nasze wagi hakowe mogą być również z powodzeniem wykorzystywane w miejscach bez dostępu do prądu. Wszystko za sprawą wbudowanego zasilania akumulatorowego. Na komfort pracy z urządzeniem ma również wpływ dołączony do każdego zestawu pilot pozwalający na sterowanie elektryczną wagą hakową z odległości nawet 50 metrów.

Tylko w naszym sklepie wagi elektryczne wagi hakowe w najniższych cenach!

Wagi elektryczne – wygoda użytkowania

Nasza oferta obejmuje również niezawodne urządzenia platformowe do ważenia. Możemy Państwu zaproponować wagi elektroniczne o różnym udźwigu: 100, 300, 500, a nawet 1000 kilogramów. Jest to sprzęt wygodny i łatwy w obsłudze, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i w miarę dokładne wskazania wagi. Proponujemy ich wykorzystanie w magazynach i zakładach przemysłowych, waga elektryczna będzie również świetnym wyborem dla firm zajmujących się logistyką, gastronomią, dla sklepów i hurtowni, a także dla gospodarstw rolnych o różnym profilu produkcji. Główne atuty tych urządzeń to: szeroki zakres ważenia oraz wygodne użytkowanie.

Zachęcamy do wyboru i zakupu naszych solidnych i niezawodnych wag elektrycznych: zarówno modeli hakowych, jak i platformowych. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów i kontrola każdego etapu produkcji w TOR-Industries gwarantuje, że do Państwa rąk trafią bardzo funkcjonalne wagi przygotowane do długiej eksploatacji. Nasze wagi elektryczne, podobnie jak inne produkty, objęte są kilkuletnią gwarancją.

Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w naszym asortymencie urządzenie do ważenia odpowiadające potrzebom związanym z Waszą działalnością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry