Żurawie warsztatowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą żurawi warsztatowych przejezdnych hydraulicznych. To sprzęt wygodny w obsłudze i ewentualnej naprawie.

Żurawie przejezdne znajdują zastosowanie m.in. przy takich pracach jak przenoszenie konstrukcji stalowych, przenoszenie materiałów budowlanych, przewóz ładunków różnego typu, w tym także ładunków o niestandardowych wymiarach.

Żuraw warsztatowy hydrauliczny, będący często częścią podstawowego wyposażenia warsztatów i magazynów, wyróżnia się stabilną konstrukcją, niewielkim ciężarem oraz możliwością udźwigu ładunku o wadze nawet 3 ton oraz wielkości 2 metrów.

Oferowane przez nas żurawie przejezdne będą dla Państwa niezawodną pomocą w wykowanych pracach. To bezpieczny, ekonomiczny i wydajny sprzęt o wszechstronnych możliwościach wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Stacjonarne dźwigi w pewnych sytuacjach mogą stanowić atrakcyjną alternatywę dla urządzeń mobilnych (np. suwnic). Dzięki swojej dużej funkcjonalności żurawie przejezdne zyskały już liczne grono zwolenników. Ich niekwestionowaną zaletą jest również konkurencyjna cena: jeśli porównamy żurawie hydrauliczne z innymi maszynami.

Jeśli w Państwa firmie nie ma jeszcze żurawia hydraulicznego, warto skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się również z naszymi innymi propozycjami tj. platformy transportowe.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry