Farmerskie

Podnośniki farmerskie

Oferujemy niezawodne i funkcjonalne podnośniki farmerskie (lewarki). Główną funkcją tych urządzeń jest podnoszenie ciężarów, w tym również pojazdów z wysoko zawieszonym podwoziem oraz maszyn rolniczych. Podnośnik farmerski może być wykorzystywany do wciągania lin oraz jako zacisk. Urządzenie to może przydać się w gospodarstwie rolnym i domowym, na placu budowy oraz podczas jazdy samochodem.

Nasz asortyment obejmuje tylko trwałe, niezawodne urządzenia o doskonałych parametrach technicznych i w konkurencyjnych cenach. Zakupione u nas podnośniki farmerskie na pewno posłużą Państwu przez dłuższy czas, pracując bezawaryjnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Z podnośników można korzystać na różnych rodzajach podłoża.

Solidne i niezawodne produkty TOR-Industries

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki farmerskie wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się też solidną, przemyślaną konstrukcją oraz funkcjonalnością i łatwością użytkowania.

Proponujemy Państwu podnośniki farmerskie o różnej wielkości, dzięki czemu bez problemu znajdziecie model odpowiadający potrzebom Waszym i Waszego gospodarstwa.

W sprzedaży posiadamy również inne modele podnośników, w tym podnośniki butelkowe do warsztatów samochodowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do zakupu oferowanych produktów.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry