Zawiesia

Zawiesia pasowe

Nasza oferta akcesoriów do zabezpieczania ładunków podczas ich podnoszenia i transportu obejmuje zawiesia pasowe. Proponujemy Państwu modele zawiesi o różnej długości i szerokości, dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Są to elastyczne, lekkie i bardzo wytrzymałe produkty, będące dużym wsparciem przy prowadzonych pracach przeładunkowych.

Oferowane przez nas zawiesia pasowe stanowią element wyposażenia takich urządzeń jak żurawie, cięgniki, suwnice. Ich bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania doceniło już wielu naszych Klientów. Są też w pełni zgodne z obowiązującymi dla takich produktów standardami. Inną ich zaletą jest przystępna cena.

Produkty do zadań specjalnych

Niektóre typy ładunków ze względu na swoją specyfikę wymagają stosowania właśnie zawiesi pasowych, gdyż inne typy zabezpieczeń takie jak liny czy łańcuchy mogłyby np. uszkodzić lub nawet zniszczyć ładunek. Z sytuacją, w której zawiesia pasowe będą optymalnym wyborem, mamy też do czynienia, gdy ładunek nie ma punktów zaczepowych.

Nasze zawiesia polecamy firmom budowlanym, magazynom, stoczniom oraz firmom dźwigowym.

Posiadamy w sprzedaży tylko bezpieczne, atestowane zawiesia, z gwarancją udzieloną przez producenta.

Przy wyborze zawiesi należy uwzględnić wielkość oraz kształt przewożonego ładunku. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi oferowanymi zabezpieczeniami np.uchwytami klamrowymi.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Aktywne filtry