Bez VAT Z VAT

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-20 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Wózki masztowe ręczne

Wózki masztowe ręczne to popularne urządzenia ułatwiające przenoszenie ładunków o dużej wadze i różnych wymiarach. Można dzięki nim usprawnić pracę m.in. w magazynach, zakładach produkcyjnych czy centrach logistycznych. Wózek z masztem nazywany jest również paleciakiem wysokiego podnoszenia, ponieważ umożliwia uniesienie ładunku na większą wysokość niż np. klasyczny wózek paletowy elektryczny.

 

Za pomocą ręcznych wózków masztowych można podnieść ładunek nawet na 3 metry. Taki sprzęt nadaje się więc np. do załadowywania samochodów ciężarowych bądź rozmieszczania towarów na regałach. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują paleciaki wysokiego podnoszenia z rozsuwanymi widłami, które są nie tylko solidne, ale przede wszystkim uniwersalne, dlatego świetnie sprawdzają się np. w magazynach omnichannel. Oferowane przez nas wózki nożycowe także posiadają opinię praktycznych i funkcjonalnych, natomiast sztaplarki ręczne proponujemy w wersji standardowej lub specjalistycznej, dedykowanej przewożeniu beczek.

Mocne strony paleciaków wysokiego podnoszenia od Tor Industries

Każdy nasz paleciak masztowy jest wygodny w obsłudze i bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Oferujemy wyłącznie produkty wyróżniające się wysokiej jakości wykonaniem oraz starannie zaprojektowaną konstrukcją. Maszty wyprodukowane ze stali charakteryzują się niezawodnością i bezawaryjnością, co ma duże znaczenie dla utrzymania płynności zadań logistyczno-magazynowych. Ponadto dostępne w naszym sklepie wózki masztowe posiadają różne parametry techniczne, dzięki czemu klienci mogą wybrać produkt dobrze dopasowany np. do określonego natężenia prac, wielkości magazynu, a nawet rodzaju posadzki.