Bez VAT Z VAT

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Wciągniki ręczne dźwigniowe

Wciągniki ręczne dźwigniowe z łańcuchami mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w terenie – do ich obsługi nie jest potrzebne zasilanie elektryczne. Podnoszenie ładunków odbywa się dzięki sile operatora, dlatego tego typu wciągarki cieszą się opinią uniwersalnych i bezawaryjnych.

 

Wśród ich najważniejszych atutów można wskazać niewielki rozmiar i małą wagę. Cała konstrukcja waży zwykle od ok. kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów, w związku z czym można ją bez problemu przetransportować na miejsce budowy. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi wciągniki ręczne z mechanizmem dźwigniowym są też z powodzeniem stosowane podczas zabezpieczania towarów na czas transportu.

Ile ton może podnieść wciągarka ręczna dźwigniowa?

W naszej ofercie uwzględniliśmy modele różniące się parametrami technicznymi, dzięki czemu klienci mogą wybrać urządzenie dopasowane do intensywności pracy i rodzaju ładunku. W sprzedaży posiadamy wciągarki ręczne o maksymalnym udźwigu do 6 ton, natomiast najdłuższy dostępny u nas łańcuch mierzy 12 metrów. Cięższe ładunki można podnosić za pomocą wciągarek elektrycznych, jednak ze względu na to, że do ich działania niezbędne jest źródło zasilania, sprawdzają się w terenie gorzej niż wciągniki ręczne.

 

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest zaprojektowany i wykonany z wytrzymałych materiałów. Wciągarki dźwigniowe przechodzą również staranną kontrolę jakości i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Ponadto wysoka jakość zawsze występuje u nas w parze z konkurencyjną ceną.