Bez VAT Z VAT

Filtruj według

Waga

Waga

  • 7Kg - 385Kg

Cena

Cena

  • 196,00 zł - 32 653,00 zł

Udźwig

Udźwig

Długość liny

Długość liny

Wysokości podnoszenia

Wysokości podnoszenia

Napięcie

Napięcie

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-20 z 140 pozycji

Aktywne filtry

Wciągarki elektryczne

Wciągarki elektryczne stanowią przykład cięgników, które znalazły szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale też w gospodarstwach rolnych i domowych. Z takich urządzeń korzystają np. pracownicy realizujący projekty budowlane i poszukujący sposobów na wygodne przeniesienie w pionie ładunków o wadze kilkuset kilogramów. Inne miejsca, w których wciągarki z napędem elektrycznym są często stosowane, to np. stocznie, warsztaty samochodowe, stolarnie. Każda dostępna w naszym asortymencie wciągarka elektryczna przechodzi kontrolę jakości na etapie produkcji, a potwierdzeniem bezpieczeństwa użytkowania i doskonałych parametrów technicznych są: certyfikat ISO 9001:2008 i deklaracja zgodności WE.

Parametry wciągarek elektrycznych

Posiadamy w sprzedaży szeroki wachlarz wciągarek sterowanych elektrycznie. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim udźwigiem i długością łańcucha. Najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniają bezpieczne przemieszczanie na wysokość 12 metrów ładunków ważących aż 10 ton. Można zamówić u nas również wciągarki elektryczne przystosowane do pracy z towarami o znacznie mniejszej wadze, które są w pełni wystarczające np. na potrzeby niewielkich warsztatów samochodowych.

 

Obsługa oferowanych urządzeń odbywa się całkowicie bezwysiłkowo – mechanizmami należy sterować za pomocą dołączonego do produktu pilota. Chociaż napęd elektryczny znacząco ułatwia pracę, w niektórych warunkach (z dala od źródeł zasilania) może być problemem. W związku z tym osoby szukające uniwersalnego sprzętu, umożliwiającego podnoszenie ładunków w dowolnej sytuacji i miejscu, powinny zastanowić się nad zakupem np. wciągarek łańcuchowych ręcznych.