Bez VAT Z VAT

Filtruj według

Waga

Waga

  • 7Kg - 385Kg

Cena

Cena

  • 208,00 zł - 32 653,00 zł

Udźwig

Udźwig

Długość liny

Długość liny

Wysokości podnoszenia

Wysokości podnoszenia

Napięcie

Napięcie

Jest 142 produktów.

Pokazano 1-20 z 142 pozycji

Aktywne filtry

Wciągarki elektryczne

Wciągarki elektryczne stanowią przykład cięgników, które znalazły szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, ale też w gospodarstwach rolnych i domowych. Z takich urządzeń korzystają np. pracownicy realizujący projekty budowlane i poszukujący sposobów na wygodne przeniesienie w pionie ładunków o wadze kilkuset kilogramów. Inne miejsca, w których wciągarki z napędem elektrycznym są często stosowane, to np. stocznie, warsztaty samochodowe, stolarnie. Każda dostępna w naszym asortymencie wciągarka elektryczna przechodzi kontrolę jakości na etapie produkcji, a potwierdzeniem bezpieczeństwa użytkowania i doskonałych parametrów technicznych są: certyfikat ISO 9001:2008 i deklaracja zgodności WE.

Parametry wciągarek elektrycznych

Posiadamy w sprzedaży szeroki wachlarz wciągarek sterowanych elektrycznie. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim udźwigiem i długością łańcucha. Najbardziej zaawansowane urządzenia zapewniają bezpieczne przemieszczanie na wysokość 12 metrów ładunków ważących aż 10 ton. Można zamówić u nas również wciągarki elektryczne przystosowane do pracy z towarami o znacznie mniejszej wadze, które są w pełni wystarczające np. na potrzeby niewielkich warsztatów samochodowych.

 

Obsługa oferowanych urządzeń odbywa się całkowicie bezwysiłkowo – mechanizmami należy sterować za pomocą dołączonego do produktu pilota. Chociaż napęd elektryczny znacząco ułatwia pracę, w niektórych warunkach (z dala od źródeł zasilania) może być problemem. W związku z tym osoby szukające uniwersalnego sprzętu, umożliwiającego podnoszenie ładunków w dowolnej sytuacji i miejscu, powinny zastanowić się nad zakupem np. wciągarek łańcuchowych ręcznych.

Czynniki wpływające na cenę wciągarki elektrycznej

Cena wciągarki elektrycznej może różnić się w zależności od kilku czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na parametry techniczne urządzenia, takie jak maksymalne obciążenie, długość liny czy prędkość podnoszenia. Im wyższe parametry, tym większa moc urządzenia i tym samym wyższa cena. Wybierając urządzenie od TOR Industries możesz liczyć na lepszą jakość wykonania oraz dłuższą żywotność wciągarki. 

Rodzaj zastosowanej liny również wpływa na cenę urządzenia. Wciągarki mogą być wyposażone zarówno w linę stalową, jak i syntetyczną. Lina stalowa jest bardziej wytrzymała, ale również cięższa i może rdzewieć. Lina syntetyczna jest lżejsza i bardziej elastyczna, jednak jej żywotność może być krótsza. Wybór odpowiedniej liny zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz warunków pracy.

Najtańsze modele o niewielkiej mocy można znaleźć już za około 300 złotych. W przypadku urządzeń o większych parametrach technicznych, koszt zakupu może wzrosnąć nawet do kilku tysięcy złotych. Przed zakupem warto dokładnie przeanalizować parametry techniczne urządzenia. U nas otrzymasz gwarancję przy zakupie dowolnej wciągarki elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!