Bez VAT Z VAT

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Wciągarki łańcuchowe ręczne

Wciągarki łańcuchowe ręczne są przeznaczone do podnoszenia, utrzymywania w pozycji podwieszonej i opuszczenia ładunku podczas wykonania różnorakich prac. Jeśli wciągarka ręczna łańcuchowa posiada również wyposażenie w postaci pazurów montażowych, można ją wykorzystać przy przemieszczaniu ładunków wzdłuż jednocięgnowego lub dwucięgnowego profilu jezdnego.

 

Ten rodzaj wciągarek świetnie sprawdza się w pomieszczeniach i na zewnątrz. Ich atutem jest niewielka waga, która zapewnia im wszechstronność wykorzystania w dowolnych warunkach, niezależnie od potrzeb i ograniczeń związanych z daną sytuacją. Inną zaletą wciągarek łańcuchowych jest fakt, że nie wymagają dużego zaangażowania własnych sił użytkownika.

Jaki udźwig posiada wciągarka łańcuchowa ręczna?

Podczas wybierania najlepiej dopasowanej do swoich potrzeb wciągarki należy zwrócić uwagę na dwa najważniejsze parametry: udźwig i długość łańcucha. W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się produkty przystosowane zarówno do intensywnej eksploatacji, jak i sporadycznego lub niewymagającego stosowania. Najbardziej wytrzymała wciągarka łańcuchowa dostępna w naszym asortymencie może podnieść nawet kilkudziesięciotonowy ładunek na wysokość kilkunastu metrów.

 

W tego typu modelach wdrożyliśmy specjalne rozwiązania, mające na celu zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa. Powłoka antykorozyjna, dodatkowe wzmocnienie mechanizmu odpowiadającego za hamowanie, zahartowane koła zębate to tylko kilka przykładów zastosowanych zabezpieczeń. Najlepszą alternatywą dla tych urządzeń są wciągarki ręczne dźwigniowe, które posiadają podobne parametry techniczne.

Wciągarka łańcuchowa ręczna z gwarancją producenta

Najwyższą jakość oferowanych wciągarek łańcuchowych potwierdzają posiadane przez nie atesty i certyfikaty. Z pewnością więc zakupiony u nas sprzęt do wciągania na pewno będzie służył długo i bezawaryjnie. Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek usterki, należy skorzystać z gwarancji producenta, którą objęte są wszystkie artykuły.

 

Zapewniamy nowoczesne, bezpieczne rozwiązania uwzględniające różne potrzeby. Autem oferty naszego sklepu są przystępne ceny wciągarek. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o naszych produktach, jak również z propozycjami innych modeli wciągarek, w tym bardzo popularnych wciągarek linowych.