Bez VAT Z VAT

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-20 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Wciągarki linowe

Wciągarki linowe, będące przykładem wciągników ręcznych, należą do jednej z najważniejszych grup naszego asortymentu. Za pomocą wciągarek linowych możliwe jest łatwe i bezpieczne podniesienie różnego rodzaju ładunków nawet w trudnych warunkach. Wciągarki linowe mają odpowiednią moc, aby można było sprostać każdemu wyzwaniu, w tym opuszczaniu, napinaniu czy rozciąganiu.

 

Jakie są zalety wciągarek linowych? Bez wątpienia są to urządzenia o dużej wytrzymałości, a cechę tę zawdzięczają m.in. stalowej linie odpornej na skręcanie. Ich innym atutem jest kompaktowa konstrukcja ułatwiająca użytkowanie również w ciasnej przestrzeni.

Wciągarki linowe ręczne lub elektryczne

Wciągarki linowe znajdują zastosowanie np. przy pracach budowlanych oraz w warsztatach samochodowych. Z wykorzystaniem wciągarek ręcznych samochody są przenoszone na stanowisko naprawcze pojazdów. Ponadto używa się ich przy wyjmowaniu silników z aut. Zamiast po wciągarki ręczne linowe można w tym celu sięgnąć po podobnie działające wciągarki łańcuchowe.

 

Dla klientów szukających w pełni zautomatyzowanych rozwiązań lepszym wyborem może być jednak wciągarka elektryczna linowa, do obsługi której nie jest potrzebny żaden wysiłek, ponieważ całą pracę wykonuje silnik. W naszej ofercie znajdują się również sprzęty do podnoszenia w wersji przystosowanej do potrzeb gospodarstw domowych. Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy natomiast asortyment wciągników linowych o większym udźwigu (do 20 ton) i wysokością podnoszenia wynoszącą kilkanaście metrów. Poza tym przemysłową alternatywą dla tego typu urządzeń są wyposażone w łańcuch wciągarki elektryczne.

Wyciągarka ręczna korbowa z linką

Ciekawą propozycją wśród wciągarek linowych są wyciągarki ręczne korbowe. Wśród ich najważniejszych zalet można wskazać bezpieczeństwo i efektywność pracy. Dobrze radzą sobie z większymi obciążeniami, dlatego często stanowią podstawowy element wyposażenia np. lawet, quadów czy łodzi. Wyciągarka ręczna korbowa zwykle waży ok. kilku kilogramów, a jej maksymalny udźwig nie przekracza 1 tony.

 

Zarówno wciągarki linowe ręczne, jak i elektryczne dostępne w naszym sklepie są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami, co potwierdzają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności WE. Wszystkie produkty przechodzą szczegółowe kontrole na każdym etapie produkcji oraz posiadają certyfikaty ISO 9001:2008.