Bez VAT Z VAT

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-20 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Platformy transportowe

Oferujemy platformy transportowe składające się z powierzchni jezdnej oraz podwozia z rolkami. Maksymalny udźwig takich urządzeń wynosi kilkanaście ton. W asortymencie mamy platformy wyposażone w 4, 6, 8 lub 12 rolek, które umożliwiają łatwe i bezpieczne przemieszczanie ciężkich przedmiotów. Dzięki zastosowaniu rolek z bieżnikiem poliuretanowym zarówno podłoga, jak i ładunek nie ulegają zniszczeniu.

Przy wyborze platformy transportowej warto zwrócić uwagę na takie jej parametry jak: nośność, natężenie pracy oraz długość, szerokość i wysokość. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu fachowym i życzliwym doradztwem.

Platformy na rolkach do transportu przedmiotów o różnych kształtach

Platformy transportowe przeznaczone są do stosowania w miejscach, w których jest twarda powierzchnia. Ponadto urządzenia te mogą być doskonałym uzupełnieniem dla wózków paletowych. Platformy świetnie nadają się do przemieszczania przedmiotów (głównie maszyn, narzędzi, materiałów budowlanych) zapakowanych w worki, kartony lub ułożonych na paletach.

Dużą zaletą takich urządzeń jest więc możliwość wykorzystania ich do pracy z ładunkami o różnych kształtach. Właśnie z tego powodu platformy znalazły zastosowanie nie tylko w dużych warsztatach i halach produkcyjnych, ale także w stolarniach i sklepach, a nawet przydomowych garażach.

Konstrukcja i obsługa platform transportowych

Elementem wyposażenia naszych platform transportowych są m.in. solidne koła pokryte oponami neutralizującymi oddziaływanie urządzenia na podłoże i pełniącymi istotną funkcję amortyzującą. Ważną część konstrukcji stanowi też obrotowa powierzchnia robocza, która umożliwia bezpieczne operowanie ładunkami.

Dodatkowo można zaopatrzyć się u nas w funkcjonalne i wygodne rączki do platform transportowych. Tego typu akcesoria ułatwiają manewrowanie urządzeniem, zwiększają jego efektywność oraz pozytywnie wpływają na komfort pracy i bezpieczeństwo operatorów.

Warto również wspomnieć o łatwym i wygodnym użytkowaniu dostępnych u nas platform i najwyższej jakości materiałów, z jakich są produkowane. Na ich niezawodności i funkcjonalności można polegać niezależnie od sytuacji. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt do magazynów i warsztatów oraz urządzenia dźwignicowe z gwarancją producenta. Zapewniamy komfortowe zakupy i szybką dostawę każdego zamówionego produktu.