Bez VAT Z VAT

Filtruj według

Waga

Waga

  • 40Kg - 225Kg

Cena

Cena

  • 1 347,00 zł - 7 266,00 zł

Udźwig

Udźwig

Wysokości podnoszenia

Wysokości podnoszenia

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Stoły podnośne

Stoły podnośne stanowią przykład uniwersalnego urządzenia, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie samochodowym, magazynie czy punkcie logistycznym. Za ich pomocą można łatwo umieścić na regałach ładunki o ponadwymiarowych gabarytach i dużej wadze. Ponadto oferowane przez nas stoły posiadają moduł jezdny, dzięki któremu transportowanie ciężkich towarów nie sprawia żadnych problemów.

 

Wykorzystanie stołów podnośnych nożycowych to jeden ze sprawdzonych sposobów na usprawnienie realizacji zadań logistyczno-magazynowych. Co ważne, praca z tego typu urządzeniami należy nie tylko do wygodnych, ale też bezpiecznych. Stoły zostały wyposażone w ergonomiczny uchwyt, a solidna konstrukcja rampy gwarantuje, że wózek będzie długo i bezawaryjnie spełniał swoją funkcję.

Stoły podnośne nożycowe o różnych parametrach technicznych

W asortymencie posiadamy wiele modeli stołów podnośnych nożycowych. Poszczególne wersje tego produktu różnią się przede wszystkim zakresami: maksymalnego udźwigu oraz wysokości podnoszenia. Stoły nożycowe dostępne w naszym sklepie są przystosowane do podnoszenia ładunków o wadze od 300 do 800 kg na wysokość wynoszącą ponad 1 metr.

 

Klientów szukających bardziej zaawansowanych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, w tym zwłaszcza wózkami paletowymi elektrycznymi. Sposób ich działania jest podobny jak w przypadku stołów podnośnych o konstrukcji nożycowej, jednak obsługa odbywa się za pomocą sterowania elektrycznego.

Budowa stołów podnośnych nożycowych

Stoły podnośne nożycowe składają się z kilku kluczowych elementów. Głównym z nich jest blat roboczy, na którym umieszczane są przedmioty do przeniesienia. Blat ten może być wykonany z różnych materiałów, takich jak stal czy aluminium. Ponadto stoły te wyposażone są w specjalne nożyce, które umożliwiają podnoszenie blatu na żądaną wysokość. Nożyce te mogą być napędzane na różne sposoby – najczęściej stosowany jest system hydrauliczny, ale można spotkać również stoły z napędem pneumatycznym czy elektrycznym.

Zalety stosowania stołów podnośnych nożycowych

Stoły podnośne nożycowe ułatwiają pracę z ciężkimi przedmiotami, dzięki czemu pracownicy nie muszą angażować swojej siły fizycznej do przenoszenia ładunków. Pozwalają one na znaczne przyspieszenie pracy oraz zwiększenie jej efektywności.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych modeli oraz możliwościom modyfikacji konstrukcji, stoły te mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zakładu. W związku z tym można je stosować zarówno w małych warsztatach, jak i dużych zakładach przemysłowych. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.