Bez VAT Z VAT

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Wózki jezdne suwnicowe

Wózki jezdne do wyciągarek

Wózki jezdne do wyciągarek to proste i niezawodne konstrukcje do poziomego przemieszczania towarów na kolej jednoszynową. To urządzenie okazuje się szczególnie przydatne podczas przenoszenia ciężarów w przemyśle, budownictwie, warsztatach oraz przy pracach instalacyjnych i naprawczych.

Rodzaje i zastosowanie oferowanych wózków

Nasz asortyment obejmuje różne modele wózków jezdnych do wyciągarek, w tym:

  • wózki jezdne elektryczne,
  • wózki jezdne ręczne z napędem łańcuchowym,
  • wózki jezdne ręczne bez łańcucha.

Polecamy oferowane wózki jako dodatek do znajdujących się również w asortymencie naszego sklepu podnośników i wciągarek łańcuchowych ręcznych i innych. Dokupując taki element wyposażenia wciągarki, zyskają Państwo możliwość jej łatwego przemieszczania np. w garażu, na placu budowy, w warsztacie czy w innych miejscach, gdzie na co dzień używane są wciągarki.

Wydajne wózki jezdne z gwarancją producenta

Wózki firmy TOR-Industries są łatwe w montażu i użytkowaniu nawet dla nieprofesjonalistów. Jesteśmy pewni, że Państwo również szybko docenią szybko ich wszystkie zalety. Nasz sprzęt wyróżnia się wydajną i bezawaryjną pracą. Na każdy wózek udzielana jest gwarancja producenta.

 

Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi oferowanych wózków jezdnych (w tym ich masy i udźwigu) oraz wyboru takiego, który będzie najbardziej odpowiadał Państwa potrzebom.

 

Zapewniamy szybką i rzetelną realizację każdego Państwa zamówienia. Bezzwłocznie dostarczymy zakupione wózki pod wskazany adres.