Bez VAT Z VAT

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Betoniarki

Betoniarki, inaczej nazywane mieszalnikiem do betonu, to jedno z najczęściej spotykanych urządzeń na każdym placu budowy. Umożliwia szybkie i sprawne mieszanie betonu. Maszyna ta zwykle pracuje w trybie ciągłym, dzięki czemu mieszanka jest nie tylko dobrze wymieszana, ale do tego nie zastyga. Jest to niezwykle ważne w przypadku materiałów budowlanych.

Oprócz tego betoniarki doskonale sprawdzają się do mieszania piasku, żwiru czy żużlu. Betoniarki bębnowe dostępne w naszej ofercie napędzane są silnikiem elektrycznym, dzięki czemu są praktycznie bezobsługowe. W odróżnieniu do tradycyjnych betoniarek napędzanych na przykład pedałem nie wymagają użycia siły. Silnik mieszalnika jest zakryty odpowiednią osłoną, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazać ku temu, by używać betoniarki na zewnątrz.

Oferta betoniarek

W naszej ofercie znajdują się niewielkie betoniarki do stosowanie podczas małych remontów, a także maszyny o większej pojemności idealne podczas większych inwestycji deweloperskich. Naszym klientom przygotowaliśmy ofertę betoniarek o pojemności całkowitej od 46 l do 200 l. Modele o największej pojemności ważą zaledwie 54 kg, dzięki czemu przemieszczanie ich na placu budowy jest bardzo proste. Betoniarka wykonuje nawet 29,5 obrotów na minutę, dzięki czemu jest to urządzenie bardzo funkcjonalne i znacząco poprawiające wydajność pracy na budowie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty betoniarek!