Bez VAT Z VAT

Filtruj według

Waga

Waga

  • 50Kg - 378Kg

Cena

Cena

  • 1 313,00 zł - 7 493,00 zł

Udźwig

Udźwig

Elektryczny

Elektryczny

Wysokości podnoszenia

Wysokości podnoszenia

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-20 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Wózki paletowe ręczne

Wózki paletowe ręczne służą do transportowania lekkich palet np. w magazynach, centrach handlowych, warsztatach, zakładach przemysłowych, w firmach spedycyjnych oraz wielu innych miejscach. Wszystkie ręczne wózki paletowe zostały wykonane z wytrzymałej i odpornej stali, dlatego świetnie nadają się do pracy na różnych rodzajach podłoża. Jednym z powodów, dla których klienci decydują się na zakup wózków tego typu są ich zróżnicowane parametry techniczne oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ponadto nasze ręczne wózki paletowe charakteryzują się długim czasem eksploatacji i komfortem jazdy.

Wózki paletowe ręczne o różnych parametrach

Posiadamy w sprzedaży ręczne wózki paletowe m.in. z następującym wyposażeniem:

  • 4 czujniki wagowe skonfigurowane z wózkiem;
  • hydrauliczna głowica odlewana;
  • gumowe uchwyty standardowe;
  • wzmocnienie wideł;
  • składany hydrauliczny węzeł odlewany;
  • mechanizm nożycowy (pozwalający podnosić widły do wysokości 800 mm).

Nasze wózki paletowe ręczne zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Produkty są kontrolowane na każdym etapie produkcji oraz posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności WE, w tym certyfikaty ISO 9001:2008.

Wózki paletowe ręczne do prac magazynowo-logistycznych

Ze względu na prosty mechanizm działania ręczne wózki paletowe stanowią przykład urządzeń bezawaryjnych, dzięki czemu pomagają w zachowaniu płynności ciągów logistycznych. Szczególne miejsce w naszym asortymencie zajmują wózki masztowe ręczne, które doskonale sprawdzają się m.in. podczas rozładunku z pojazdów, w tym również z samochodów dostawczych. Urządzeniem cenionym przez wielu klientów jest także wózek paletowy z wagą i praktyczną drukarką – możliwość szybkiego zważenia i opisania ładunków skutecznie zwiększa efektywność pracy w każdym magazynie. Ponadto takie wózki nadają się nie tylko do transportowania palet czy kartonów, ale też towarów o niewymiarowych kształtach – w sprzedaży posiadamy np. sztaplarki do układania i transportowania beczek.

 

Sztaplarki ręczne

Sztaplarki ręczne to niezastąpione urządzenia w pracach załadowczo-wyładowczych prowadzonych w mniejszych marketach, niewielkich warsztatach samochodowych i magazynach. Podstawową różnicą między sztaplarkami elektrycznymi a ręcznymi jest wysokość podnoszenia ładunku oraz jego masa. Sztaplarki ręczne umożliwiają dźwiganie ładunku 2000-3000 kg i podnoszenie go na znacznie mniejszą wysokość niż sztaplarki elektryczne. Sztaplarki ręczne doskonale sprawdzą się do transportowania towarów na małe odległości.

Oprócz wysokiej jakości chcemy zagwarantować klientom przystępne ceny. W związku z tym uwzględniliśmy w asortymencie zarówno ręczne wózki paletowe klasy premium, jak i modele ekonomiczne, odpowiednie do wykorzystania podczas zadań o niskiej intensywności. Dodatkowo niektóre modele paleciaków, w tym wózek paletowy z wagą, zostały zaprojektowane z myślą o pracy w temperaturze poniżej zera. Zachęcamy więc do zapoznania się z dokładnym opisem oferowanych przez nas wózków paletowych ręcznych, a w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy dyspozycji.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze paleciaka?

Jednym z kluczowych aspektów przy wyborze odpowiedniego paleciaka jest jego nośność. W zależności od potrzeb użytkownika dostępne są modele o różnej maksymalnej nośności, począwszy od 500 kg aż po 2,5 tony. Ważne jest, aby wybrać wózek o odpowiedniej nośności, gdyż przeciążenie może prowadzić do uszkodzeń urządzenia lub nawet wypadków przy pracy.

Kolejnym istotnym elementem jest szerokość wideł takiego paleciaka. Na rynku dostępne są modele o różnej szerokości wideł, co pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i rodzaju palet używanych w danym miejscu pracy. Przy wyborze szerokości wideł warto również zwrócić uwagę na ich długość, gdyż może to mieć wpływ na stabilność przewożonego ładunku.

Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, jakie oferują niektóre modele paleciaków, np. obecność hamulca, który pozwala na zatrzymanie wózka podczas pracy na pochyłościach czy nierównym terenie czy możliwość regulacji wysokości wideł.