Bez VAT Z VAT

Filtruj według

Waga

Waga

  • 0Kg - 385Kg

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 32 653,00 zł

Udźwig

Udźwig

Długość liny

Długość liny

Napięcie

Napięcie

Jest 214 produktów.

Pokazano 1-20 z 214 pozycji

Aktywne filtry

Wciągarki

Wciągarki to szeroka grupa obejmująca różniące się parametrami technicznymi urządzenia podnoszące. Jako producent sprzętu dźwignicowego i magazynowego możemy zaproponować naszym klientom niezawodne i solidne wciągarki, które pomogą poprawić efektywność wszelkich prac remontowych, budowlanych, przeładunkowych, transportowych. Z naszej oferty często korzystają też właściciele gospodarstw rolnych, a także osoby poszukujące sprawdzonych urządzeń na użytek prywatny. Rekomendowany przez nas sprzęt może być z powodzeniem stosowany przez amatorów majsterkowania.

 

Priorytetem zawsze jest dla nas bezpieczeństwo operatorów. W związku z tym dużą wagę przykładamy do przeprowadzania kontroli jakości na poszczególnych etapach produkcji. Wszystkie wciągarki posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość oraz zgodność z wytycznymi europejskimi. Dodatkowo w razie wystąpienia jakichkolwiek usterek klienci mogą zgłosić urządzenie do naprawy w ramach udzielonej gwarancji.

Różne modele wciągarek

Zapewniamy szeroki wybór produktów. Można u nas zamówić następujące wciągarki:

Przy każdym artykule znajdują się informacje dotyczące jego specyfikacji technicznej, w tym zwłaszcza udźwigu, maksymalnej wysokości podnoszenia, wagi urządzenia. Chętnie też doradzimy, który model najlepiej kupić, biorąc pod uwagę m.in. planowaną intensywność eksploatacji, rodzaj ładunku, ograniczenia w miejscu pracy (np. brak możliwości podłączenia wciągarki do zasilania).