Bez VAT Z VAT

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Wózki jezdne ręczne

Wózki jezdne ręczne stanowią element wyposażenia, np. wciągarek łańcuchowych ręcznych. Ich podstawowym zadaniem jest transportowanie ciężkich ładunków w pionie, jednak istnieje również możliwość zastosowania wózków do przesuwania przedmiotów w płaszczyźnie poziomej. W sprzedaży posiadamy modele o udźwigu od 0,5 do 5 t. Z kolei dostępne długości łańcuchów wahają się w przedziale 3-12 metrów. Ponadto oferujemy dwa podstawowe rodzaje ręcznych wózków do wciągników: bez napędu i z napędem. Pierwsze z nich sprawdzają się w sytuacji, gdy ładunek trzeba precyzyjnie ustawić, drugie natomiast pozwalają na wygodne transportowanie przedmiotów.

 

Każdy obsługiwany ręcznie wózek jezdny do wyciągarki znajdujący się w naszym asortymencie został wyposażony w możliwość regulacji szerokości mechanizmu do wymiarów danej belki. Aby zamontować konstrukcję, wystarczy dopasować rozstaw pierścieni mocujących. Ważna zaleta to także niewielka waga samego urządzenia (wynosząca zwykle do kilkudziesięciu kilogramów), dzięki czemu można w łatwy sposób poprawić funkcjonalność wyciągarki znajdującej się w dowolnym miejscu.

Zastosowanie wózków jezdnych

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się solidnością wykonania, która przekłada się na gwarancję bezpiecznego użytkowania urządzenia. Wózki na wciągniki posiadają parametry techniczne zgodne z obowiązującymi normami, charakteryzują się też łatwą obsługą, w związku z czym są polecane zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego. Znajdą więc zastosowanie np. na placach budowy, w warsztatach samochodowych, garażach czy podczas prac przeładunkowych.