Bez VAT Z VAT

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zawiesia

Zawiesia pasowe do przenoszenia i zabezpieczania ładunków

Nasz asortyment akcesoriów do zabezpieczania ładunków podczas ich podnoszenia i transportu obejmuje m.in. zawiesia pasowe. Są to elastyczne, lekkie i bardzo wytrzymałe produkty, będące dużym wsparciem przy prowadzonych pracach przeładunkowych. Proponujemy klientom modele o kilku długościach i szerokościach, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Oferowane przez nas zawiesia pasowe stanowią element wyposażenia takich urządzeń jak: żurawie, cięgniki, suwnice. Zawiesia mogą być również stosowane w funkcji pasów transportowych, zabezpieczających ładunki np. w ramach logistyki morskiej czy drogowej.

  

Bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania zawiesi doceniło już wielu naszych klientów. Wszystkie proponowane przez nas mocowania są w pełni zgodne z obowiązującymi standardami, a dodatkowo ich ważną zaletę stanowi przystępna cena. Posiadamy w sprzedaży wyłącznie atestowane artykuły i na każdy z nich udzielamy gwarancji. Klienci, którzy zdecydują się na zakup zawiesi pasowych w naszym sklepie, mogą więc mieć pewność, że otrzymają produkt zarówno solidny, jak i bezpieczny w codziennym stosowaniu.

Zawiesia pasowe do zadań specjalnych

Niektóre rodzaje ładunków ze względu na swoją specyfikę wymagają użycia właśnie zawiesi pasowych, ponieważ inne formy zabezpieczeń, takie jak liny czy łańcuchy, mogłyby uszkodzić lub nawet zniszczyć ładunek. Z sytuacją, w której zawiesia pasowe będą optymalnym wyborem, mamy też do czynienia, gdy przewożony przedmiot nie posiada punktów zaczepowych. Tego typu mocowanie świetnie sprawdza się również w przypadku transportowania rzeczy o ostrych krawędziach. Zawiesia pasowe wykonane są z trwałego poliestru, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na ścieranie, w związku z czym może być z powodzeniem wykorzystywany do przenoszenia np. elementów blaszanych.

  

Nasze zawiesia polecamy zwłaszcza firmom budowlanym, magazynom, stoczniom oraz przedsiębiorstwom dźwigowym. Przy wyborze odpowiedniego produktu należy uwzględnić wielkość i kształt przewożonego ładunku. Pomocny przy podjęciu decyzji jest także kolor taśm, który informuje o wskaźniku DOR, a więc dopuszczalnym obciążeniu roboczym. Dostępne u nas zawiesia pasowe wyróżniają się niewielką wagą, jednocześnie jednak za ich pomocą można podnieść ładunek o wadze wynoszącej nawet kilka ton. Co ważne, taśmy poliestrowe stosowane do produkcji tych mocowań są odporne na wpływ szerokiego zakresu temperatur. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi rodzajami olinowania, które mogą stanowić uzupełnienie zawiesi pasowych. Np. uchwyty klamrowe dodatkowo usprawnią wszelkie prace magazynowe czy budowlane.