Bez VAT Z VAT

Polecane przedmioty

Doradztwo

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy nie tylko chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, ale również przygotowują indywidualną ofertą i oszacują koszty zakupu.

Producent sprzętu dźwigowego, magazynowego i transportowego – firma Tor Industries

Tor Industries to międzynarodowa firma zarejestrowana w Polsce. Na pozycję lidera w swoim sektorze rynkowym konsekwentnie pracujemy od 2013 roku. Naszą specjalnością jest produkcja urządzeń dźwignicowych, sprzętu magazynowego, sprzętu do transportu bliskiego oraz osprzętu dodatkowego. Oferowane przez nas produkty trafiają do odbiorców z różnych części świata, w tym państw znajdujących się w Europie oraz Azji Środkowej, Południowej i Wschodniej. Tysiące przedsiębiorców i klientów indywidualnych doceniło już gwarantowaną przez nas najwyższą jakość produktów.

Każde urządzenie i narzędzie z logo Tor Industries przechodzi przez szczegółową kontrolę mającą na celu zweryfikowanie, czy podczas produkcji zastosowano metody oraz materiały zgodne z aktualnie obowiązującymi normami i wytycznymi. Bezpieczeństwo operatorów traktujemy jako priorytet, dlatego z dużą starannością podchodzimy do kwestii związanych z jakością. W asortymencie posiadamy wyłącznie produkty, które spełniają wymagania zawarte w przepisach europejskich i otrzymały niezbędne certyfikaty.

Oferta urządzeń do magazynu, warsztatu, centrum logistycznego

Nasza oferta składa się z 3 głównych części:

  • urządzeń dźwignicowych,
  • sprzętu magazynowego,
  • olinowania.

W pierwszym segmencie na główny plan wysuwają się zwłaszcza różnego rodzaju podnośniki idealne do warsztatów samochodowych czy przeprowadzania napraw maszyn przemysłowych. W drugim obszarze kluczową rolę odgrywają wózki paletowe o różnych parametrach technicznych. Klienci mogą wybierać spośród modeli elektrycznych i ręcznych, dostosowanych do potrzeb nowoczesnych magazynów lub centrów logistycznych. Natomiast w ostatnim zakresie szczególnie ważne miejsce zajmują zawiesia pasowe, będące jednym z najpopularniejszych zabezpieczeń ładunków na czas transportu bądź remontu.

Jesteśmy też elastyczni i otwarci na wszelkie potrzeby, w tym również na te dotyczące produktów nieuwzględnionych jeszcze w asortymencie. W każdej części swojej działalności stawiamy na wytrzymałe tworzywa, stabilne konstrukcje i proste w obsłudze mechanizmy, dzięki czemu nasze urządzenia cieszą się opinią bezawaryjnych i niezawodnych.