Bez VAT Z VAT

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Uchwyty do blach w poziomie

Uchwyty do blach to niezawodny sposób na bezpieczne transportowanie tego typu ładunku. Przenoszenie blach może sprawić wiele trudności, zwłaszcza jeśli arkusze są cienkie, wyginają się i wpadają w wibrację. Oferowane przez nas chwytaki mechaniczne typu DHQA pomagają w unoszeniu oraz przemieszczaniu blaszanych arkuszy w pozycji poziomej. Takie urządzenia ważą nie więcej niż 10 kg, a charakteryzują się nośnością sięgającą ok. 3 ton.

 

Podczas wybierania odpowiedniego chwytaka należy zwrócić uwagę na parametr dotyczący grubości blachy. Niektóre modele są odpowiednie do przenoszenia pojedynczych arkuszy, inne doskonale poradzą sobie z podniesieniem całego pakietu. W razie wątpliwości, które uchwyty do blach zamówić, zapraszamy do kontaktu.

Chwytaki mechaniczne poziome do blachy DHQA

Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe, uwzględnione np. w Dyrektywie 2006/42/WE. Poziome chwytaki do blach też posiadają niezbędne certyfikaty. Dzięki drobiazgowej kontroli procesu produkcji możemy zagwarantować klientom wysoką jakość i – przede wszystkim – bezpieczeństwo podczas pracy z zakupionymi u nas urządzeniami.

 

W przypadku zamawiania uchwytów do blach w poziomie zawsze trzeba pamiętać, że do prawidłowego działania niezbędne są minimum 2 egzemplarze (chwytaki powinny być stosowane w parach). Chętnie wybierane przez klientów rozwiązanie to uchwyty do blach w pionie, które nadają się do przenoszenia zarówno pojedynczych elementów, jak i pliku kilku arkuszy.

 

Model  Udźwig, t Grubość blachy, mm Masa, kg
DHQA  1,0 0-30 3,7
DHQA  2,0 0-40 5,6
DHQA  3,2 0-45 6,0
Uchwyty do blach w poziomie | Poziome mechaniczne chwytaki