Bez VAT Z VAT

O firmie

banner3.png

TOR INDUSTRIES – to międzynarodowa grupa firm, która obejmuje przedsiębiorstwa - producenci sprzętu dźwigowego i budowlanego, sprzętu magazynowego, narzędzia i takielunek.

Od 2013 roku wszystkie produkty są wytwarzane pod tą samą marką TOR. Produkty grupy firm dostarczane są do kilkudziesięciu krajów w Europie, Azji Środkowej i Południowo-Wschodniej.Tysiące firm korzysta z produktów TOR INDUSTRIES w swojej pracy.

PRODUKTY

Większość produktów grupy TOR industries stanowią urządzenia i sprzęt dźwignicowy i magazynowy.

Oferowane przez TOR industries urządzenia wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami - posiadają niezbędne certyfikaty i Deklaracje Zgodności WE.

Inżynierowie TOR industries nieprzerwanie pracują nad stworzeniem nowych modeli sprzętu i ulepszenie istniejących, żeby jak najlepiej spełniać wymogi klientów.

SYSTEM JAKOŚCI

System Zarządzania Jakością TOR industries kontroluje każdy etap produkcji. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO 9001: 2008.

GWARANCJA 2 LATA

Kontrola jakości produkcji TOR industries pozwala na zapewnienie użytkownikom zwiększonej gwarancji na swoje produkty, na okres 2 lat.

SERWIS

Firma zapewnia gwarancyjny i pogwarancyjny serwis produktów marki TOR poprzez system autoryzowanych centrów serwisowych.

EKOLOGIA

Grupa TOR industries jako jeden z priorytetów widzi ochronę środowiska. We wszystkich branżach grupy na bieżąco staramy się zmniejszyć negatywny wpływ produkcji na środowisko.

OPINIE

Cenimy zdanie każdego klienta o jakości naszych produktów. Będziemy bardzo wdzięczni za opinię. Swoją opinię, sugestie i spostrzeżenia dotyczące eksploatacji sprzętu TOR można wysłac na adres:

july@tor-industries.com.