Bez VAT Z VAT

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Haki dźwigowe

W naszej ofercie posiadamy także haki dźwigowe, które wykorzystywane są jako element końcowy w przypadku zawiesi łańcuchowych, przyrządów dźwigowych. Są również niezbędne podczas prac holowniczych i mostowniczych. W ofercie są klasyczne haki, ale również modele samozaciskowe. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości o zwiększonej odporności na rozerwanie. Nasze haki wyposażone są w blokady przed przypadkowym otwarciem, co podnosi bezpieczeństwo ich użytkowania przez pracowników i chroni przed przypadkowym wydostaniem się ładunku.

Oferta haków dźwigowych

Jeśli szukają Państwo sprawdzonych haków, charakteryzujących się trwałością i wysoką jakością, zachęcamy do sprawdzania naszej bogatej oferty haków dźwigowych. W sortymencie Tor industries znajdą Państwo:

- haki skracające,

- haki z szerokim łukiem kolankowym,

- samozaciskowe haki obrotowe,

- samozaciskowe haki z mocowaniem widelcowym,

- samozaciskowe haki z oczkiem,

- haki z mocowaniem widelcowym,

- haki obrotowe.

Oprócz tego naszym klientom oferujemy ograniczniki długości łańcucha, które służą do regulacji długości gałęzi zawiesia łańcuchowego. Znajdą u nas Państwo ograniczniki o różnym udźwigu i mocy, dzięki czemu dopasują Państwo odpowiedni model pod kątem rozmiaru łańcucha i nośności gałęzi. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!