Bez VAT Z VAT

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Podnośniki hydrauliczne

Podnośniki hydrauliczne to rodzaj uniwersalnych urządzeń, dzięki którym można bezpiecznie i wygodnie przeprowadzić różnego rodzaju prace warsztatowe. Tego typu lewarki służą do unoszenia samochodów i innych ciężkich ładunków na wysokość odpowiednią do wykonywania dowolnych napraw. W naszym asortymencie można znaleźć szeroki przekrój lewarków hydraulicznych: od niewielkich podnośników butelkowych, po funkcjonalne i popularne lewarki żaba.

 

Podnośniki powinny stanowić niezbędne wyposażenie warsztatów samochodowych, zakładów wulkanizacyjnych, hal produkcyjnych, ale warto znaleźć dla nich miejsce również w gospodarstwach rolnych i przydomowych garażach. Lewarki hydrauliczne działają niezawodnie, a do ich obsługi nie potrzeba wiele siły. Ponadto każdy dostępny w naszym sklepie model został wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Podnośniki hydrauliczne na plac budowy i do warsztatu

Praca z podnośnikami hydraulicznymi nie należy do trudnych. Z ich pomocą jedna osoba może łatwo i bez dużego wysiłku unieść kilkutonowy ciężar, w tym np. samochód czy maszynę rolniczą. Lewarki te są obsługiwane ręcznie i do ich prawidłowego działania nie jest potrzebne żadne źródło zasilania.

 

Wybór podnośnika należy uzależnić m.in. od wielkości warsztatu, intensywności prac oraz rodzaju posadzki. Lewarki typu żaba są dość duże, wymagają więc sporej przestrzeni do manewrowania, ale za to zyskały opinię uniwersalnych i nadają się do regularnego, nawet codziennego stosowania przede wszystkim w warsztatach samochodowych. Natomiast podnośniki Toe Jack lepiej sprawdzą się na budowach, ponieważ dzięki nim można podnieść ładunki o wadze nawet kilkudziesięciu ton.