Bez VAT Z VAT

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Zwyżki koszowe

Podnośniki koszowe są bardzo popularnymi urządzeniami dźwignicowymi. Nazwa ta obejmuje kilka typów podestów ruchomych, między innymi podnośniki nożycowe, teleskopowe, ale też zwyżki przegubowe i podesty na przyczepkach. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonywanie prac na dużych wysokościach. Podest tego typu dźwignicy może być podniesiony na kilkanaście metrów. Z kolei jego udźwig wynosi – w zależności od modelu – od ok. 100 do 500 kg, dzięki czemu wewnątrz konstrukcji zmieści się jednocześnie nawet kilku pracowników.

Oferowane przez nas podnośniki z koszami wyróżniają się intuicyjną obsługą oraz płynnym podnoszeniem i opuszczaniem. Konstrukcja jest lekka i kompaktowa, a zarazem stabilna i bezpieczna. W asortymencie mamy modele o różnych parametrach, wszystkie jednak charakteryzują się doskonałą jakością. Zapewniamy też konkurencyjne ceny i gwarancję producenta.

Sprzedaż podnośników koszowych – najpopularniejsze podesty ruchome

Oferujemy sprzedaż podnośników koszowych o różnych parametrach. Mogą one różnić się między sobą wysokością roboczą, udźwigiem oraz rodzajem napędu. Wysokość robocza to odległość od poziomu gruntu do najwyższego punktu, do którego może sięgnąć operator pracujący na podnośniku. Udźwig określa maksymalną masę, jaką może unieść dany model podestu. Rodzaje napędu to z kolei mechanizmy umożliwiające poruszanie się podestu – mogą być one elektryczne, spalinowe lub hybrydowe.

Jeśli chodzi o podesty ruchome, to podnośniki koszowe są jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych. Ich rosnąca popularność wynika z coraz większego zapotrzebowania na prace na wysokościach oraz z ułatwień, jakie niosą ze sobą podesty ruchome w porównaniu do tradycyjnych drabin czy rusztowań. Oferujemy podnośniki koszowe o wysokości roboczej od 4 do 14 metrów. Są to uniwersalne maszyny, które sprawdzają się w różnych branżach – od budowlanej, przez energetyczną, po reklamową. Dzieli się je najczęściej w zależności od budowy. W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje podestów ruchomych, w tym:

 - zwyżka koszowa teleskopowa,
 - zwyżka koszowa przegubowa,
 - zwyżka koszowa nożycowa.

Podnośniki koszowe: nożycowe i teleskopowe

Można u nas zamówić  podnośnik koszowy nożycowy, a także inny niezwykle popularny rodzaj: podnośnik koszowy teleskopowy. Pierwsze z nich świetnie sprawdzają się zwłaszcza w magazynach wysokiego składowania oraz podczas przeprowadzania wszelkich robót montażowych i instalacyjnych. Natomiast drugie są niezastąpione szczególnie w trakcie wykonywania prac na zewnątrz – długie ramię umożliwia dotarcie do punktów na sporych wysokościach, z możliwością ominięcia przeszkody znajdującej się na ziemi. Podnośniki koszowe znalazły zastosowanie przede wszystkim w przemyśle budowlanym. Ponadto takie urządzenia stanowią wyposażenie fabryk i hal produkcyjnych, a także firm reklamowych i działających w obszarze eventowo-filmowym. Obok paleciaków elektrycznych są też najważniejszymi dźwignicami w magazynach oraz centrach logistycznych.

Gdzie wykorzystuje się podnośniki koszowe?

Podnośniki koszowe są kluczową maszyną wszędzie tam, gdzie wykonuje się prace na wysokości. O ile na przykład żurawie warsztatowe wykorzystywane są do transportu ładunku na wysokości, tak podnośniki koszowe używane są do przemieszczania pracowników. Znajdują one zatem zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przeprowadzenie jakichkolwiek robót nad powierzchnią. To między innymi:

 - prace budowlane w trudno dostępnych miejscach,
 - malowanie i czyszczenie elewacji budynków,
 - mycie okien na wysokościach,
 - przycinanie drzew,
 - instalowanie wielkogabarytowych reklam na bilboardach,
 - naprawianie sygnalizacji świetlnej,
 - prace przy sieciach energetycznych,
 - odśnieżanie i konserwacja dachów.

Zalety podestów ruchomych

Oferowane przez nas podesty ruchome, w tym podnośniki koszowe samojezdne, to innowacyjne maszyny, które cieszą się popularnością ze względu na swoją funkcjonalność i liczne zalety. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak stabilizatory czy systemy kontroli ruchu, są w stanie utrzymać równowagę nawet na nierównym terenie. Ponadto podnośniki charakteryzują się dużą mobilnością, dzięki czemu mają szeroki zakres zastosowań. Jednocześnie pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności pracy, a ich wykorzystanie umożliwia szybkie i efektywne wykonywanie prac na wysokościach.

Inwestycja w podest ruchomy przekłada się na oszczędność czasu i sił roboczych, a także na ograniczenie ryzyka wypadków przy pracy. Ze względu na swoją uniwersalność oraz zakres działań, maszyny tego typu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, zarówno w sektorze budowlanym, jak i przemysłowym.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą podnośników koszowych oraz innych sprzętów dźwigowych i budowlanych. Zapraszamy do kontaktu!