Bez VAT Z VAT

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Litowa bateria do PPT 48V 10Ah

Litowa bateria do PPT 48V 10Ah

Cena 1 193,50 zł
lion
Litowa bateria do PPT(stara...

Litowa bateria do PPT(stara wersja) 24V 20Ah

Cena 941,46 zł
lion
Litowa bateria do PPT 48V 15Ah

Litowa bateria do PPT 48V 15Ah

Cena 1 765,85 zł
lion

Akcesoria do wózków

Jeśli poszukują Państwo części do wózków paletowych, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy przede wszystkim różne rodzaje kółek do wózków paletowych, a w tym:

  • kółka poliuretanowe,
  • kółka z łożyskiem,
  • kółka 180x50,
  • kółka plastikowe,
  • kółka nylonowe,
  • koło poliamidowe.

Oprócz kół mamy w sprzedaży też inne części zamienne do paleciaków. Można u nas zamówić szybkie ładowarki oraz akumulatory litowe o różnych pojemnościach (10, 15, 20 Ah) i napięciach (24 lub 48 V).

Pomoc w wyborze części zamiennych do paleciaków

Zachęcamy do zainwestowania w baterię o zwiększonej pojemności, dzięki czemu praca z wózkiem paletowym będzie bardziej wydajna. W razie problemów z dopasowaniem odpowiedniego modelu do wózka, zapraszamy do kontaktu. Ponadto chętnie podpowiemy, w jaki sposób dbać o akumulator, by jak najdłużej zachował swoje parametry.

Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie również podczas wybierania kółek. Warto pamiętać, że przy kupowaniu tego typu akcesoriów należy kierować się dwoma podstawowymi kryteriami: rodzajem podłoża i oczekiwaną trwałością części. Dobre kółka do wózka zapewniają mu stabilne poruszanie się, odpowiednią przyczepność oraz szybkie hamowanie. Poza tym ważnym parametrem jest generowany przez paleciak hałas – jeśli w miejscu pracy powinna być zachowana cisza, lepiej zastąpić np. koła z nylonu gumowymi.

Właściwie dobrane części do wózków paletowych mogą nie tylko przywrócić urządzenie do stanu sprzed usterki, ale również podnieść efektywność jego działania. Warunkiem niezbędnym do tego, by obydwa te cele mogły zostać spełnione, jest postawienie na akcesoria z wysokiej półki.

Potwierdzona jakość, niska cena

Oferujemy konkurencyjne ceny części do wózków paletowych oraz szybką realizację zamówienia. Jako producent dystrybuowanych części możemy także zapewnić o ich najwyższej jakości, która przekłada się na długi okres eksploatacji. Sprzedawane części do wózków, podobnie jak inne nasze produkty, są objęte gwarancją.

Wybór naszych artykułów oznacza pewność, że Państwa paleciaki będą pracować bezpiecznie, wydajnie i bezawaryjnie niezależnie od sytuacji. Polecamy części do wózków paletowych przedsiębiorstwom nie tylko z branży budowlanej, ale też innych sektorów biznesu – oferowane przez nas akcesoria sprawdzą się wszędzie tam, gdzie na co dzień korzysta się z pomocy popularnych paleciaków. Solidne części do wózków, pochodzące od cenionego producenta, uchronią Państwa firmę przed niespodziewanymi przestojami w pracy, których powodem są niesprawne paleciaki.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu części do wózków paletowych.