Bez VAT Z VAT

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Olinowanie

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego rodzaju olinowanie. Są to elementy tworzące systemy lin, które mają za zadanie utrzymać dany ładunek w pionie oraz zapewnić jego odpowiednią stabilizację. Muszą to być zatem elementy wytrzymałe, wykonane z surowców o jak najwyższej jakości. Dlatego też w naszym asortymencie dostępny jest najwyższej jakości osprzęt do zabezpieczania ładunków, który stanowi wyposażenie wyposażenie takich urządzeń jak żurawie, cięgniki czy suwnice. Bezpieczeństwo i niezawodność dostępnego asortymentu doceniło już wielu użytkowników.

Oferta olinowań dla magazynów i przedsiębiorstw

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką ofertę olinowań dedykowaną przede wszystkim dla firm budowlanych, magazynów, stoczni, a także przedsiębiorstw dźwigowych. Jesteśmy przekonani, że każda firma świadcząca usługi z wykorzystaniem wszelkich urządzeń do podnoszenia, wózków widłowych i nie tylko znajdzie w tej kategorii coś dla siebie. Nasza oferta olinowań to między innymi:

 - zawiesia pasowe,
 - bloki montażowe,
 - łańcuchy,
 - szakle,
 - klipy linowe,
 - haki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!