Łańcuchowe ręczne

Wciągarki łańcuchowe ręczne

Wciągarki ręczne łańcuchowe są przeznaczone do podnoszenia, utrzymywania w pozycji podwieszonej i opuszczenia ładunku podczas wykonania różnorakich prac.

Jeśli wciągarka ręczna łańcuchowa posiada również wyposażenie w postaci pazurów montażowych, można ją wykorzystać przy przemieszczaniu ładunków wzdłuż jednocięgnowego lub dwucięgnowego profilu jezdnego.

Ten rodzaj wciągarek świetnie sprawdza się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ich atutem jest niewielka waga, która zapewnia im wszechstronność wykorzystania w różnych warunkach. Można je też łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i ograniczeń związanych z daną sytuacją. Inną zaletą wciągarek łańcuchowych jest fakt, że nie wymagają dużego zaangażowania własnych sił użytkownika.

Gwarantowana jakość i solidność produktu

Nasze produkty z pewnością zaskoczą Państwa solidnością wykonania. Najwyższą jakość oferowanych wciągarek łańcuchowych potwierdzają posiadane przez nie atesty i certyfikaty. Wszystkie wyciągarki objęte są też gwarancją producenta. Zakupiony u nas sprzęt do wciągania na pewno będzie Państwu służył długo i bezawaryjnie.

Zapewniamy nowoczesne, bezpieczne rozwiązania uwzględniające różne potrzeby. Autem oferty naszego sklepu są przystępne ceny wciągarek. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej zamieszczonymi informacjami o naszych produktach, jak również z propozycjami innych modeli wciągarek, w tym bardzo popularnych wciągarek linowych.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-20 z 27 pozycji

Aktywne filtry