Ręczne

Wózki paletowe ręczne

Oferujemy wózki paletowe ręczne służące do transportowania lekkich palet np. w magazynach, centrach handlowych, warsztatach, zakładach przemysłowych, w firmach spedycyjnych oraz wielu innych miejscach. Paleciaki wyróżnia duża funkcjonalność i uniwersalne zastosowanie.

Wszystkie ręczne wózki paletowe zostały wykonane z wytrzymałej i odpornej stali, świetnie nadają się do pracy na różnych typach podłoża. Jednym z powodów, dla których Klienci decydują się na zakup wózków tego typu są ich zróżnicowane parametry techniczne oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Nasze ręczne wózki paletowe wyróżniają się długim czasem eksploatacji i komfortem jazdy.

Modele wózków ręcznych o różnych parametrach

Oferowane przez nas wózki paletowe w zależności od modelu posiadają:

- cztery czujniki wagowe skonfigurowane z wózkiem;

- hydrauliczna głowica odlewana;

- gumowe uchwyty standardowe;

- wzmocnienie wideł;

- składany hydrauliczny węzeł odlewany;

- mechanizm nożycowy (pozwalający podnosić widły do wysokości 800mm).

Oferowane przez TOR-Industries wózki paletowe ręczne wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności WE.

Nasze produkty są kontrolowane na każdym etapie produkcji oraz posiadają certyfikaty ISO 9001:2008.

Paleciaki wysokiego podnoszenia: funkcjonalne wózki masztowe

Ta kategoria wózków paletowych ręcznych obejmuje wózki paletowe masztowe. Paleciaki wysokiego podnoszenia mają zwykle małe rozmiary, dzięki czemu można z nich korzystać również w niewielkim magazynie. W niektórych miejscach wózki masztowe mogą być dobrą (i tańszą) alternatywą dla wózków paletowych elektrycznych. Paleciaki wysokiego podnoszenia są łatwe i wygodne w obsłudze. Świetnie sprawdzą się przy rozładunku z pojazdów, w tym również z samochodów dostawczych.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem oferowanych przez nas wózków paletowych ręcznych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-20 z 48 pozycji

Aktywne filtry